Kontakty
NazwiskoWydziałNumer
Adamczyk MartaWydział Inwestycji - Referat Budownictwa(+48) 41 26-72-190
Adamczyk MartaWydział Infrastruktury Komunalnej - Referat Inwestycji(+48) 41 26-72-190
Adamski Krzysztof Wydział Spraw Obywatelskich - Referat Działalności Gospodarczej(+48) 41 26-72-248
Aksamit ZdzisławaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej - Płace(+48) 41 26-72-147, 26-72-246
Balkiewicz OlgaWydział Organizacyjno - Prawny (+48) 41 26-72-115
Basa AgnieszkaWydział Edukacji i Spraw Społecznych - Referat Edukacji(+48) 41 26-72-285
Bednarek BeataWydział Planowania Przestrzennego - Referat ds. Planowania Przestrzennego (+48) 41 26-72-161
Bęben AnnaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-146
Bogdański TomaszWydział Planowania i Rozwoju - Referat Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych(+48) 41 26-72-225
Budzeń JacekWydział Spraw Obywatelskich - Stanowisko ds. realizacji zadań obronnych i Obrony Cywilnej(+48) 41 26-72-215
Cedro RobertWydział Edukacji i Spraw Społecznych - Referat Edukacji+48 41 26-72-196
Charemska DorotaWydział Edukacji i Spraw Społecznych - Referat ds. Społecznych (+48) 41 26-72-241
Chmielewska PaulinaWydział Inwestycji - Referat Elektroenergetyczny(+48) 41 26-72-167
Chyzicka KarolinaWydział Mienia Komunalnego - Referat Obrotu Nieruchomościami(+48) 41 26-72-235
Cieszkowski JakubWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-187
Cisek JustynaWydział Organizacyjno - Prawny - Referat Administracyjno - Gospodarczy(+48) 41 26-72-284
Cukierska TeresaUrząd Stanu Cywilnego(+48) 41 26-72-264
Czarnecki ŁukaszWydział Informatyki - Referat ds. Infrastruktury Teleinformatycznej(+48) 41 26-72-138
Czarnecki Mateusz Wydział Planowania i Rozwoju - Referat Promocji i Komunikacji Społecznej+48 41 26-72-130
Czub AgnieszkaWydział Informatyki (+48) 41 26-72-237
Dąbrowska Małgorzata Urząd Stanu Cywilnego(+48) 41 26-72-273
Dobrowolski KrzysztofWydział Spraw Obywatelskich - Stanowisko ds. realizacji zadań na rzecz Sił Zbrojnych RP, zarządzania kryzysowego, organizowania zbiórek publ., imprez masowych oraz zgromadzeń publ. (+48) 41 26-72-215
Duda BeataWydział Spraw Obywatelskich(+48) 41 26-72-210
Dymanowska MartaBiuro Obsługi Interesanta, stanowisko nr 15(+48) 41 26-72-251
Firmanty JustynaWydział Planowania i Rozwoju(+48) 41 26-72-234
Firmanty JustynaWydział Planowania i Rozwoju - Referat ds. planowania przestrzennego(+48) 41 26-72-234
Foremniak DorotaUrząd Stanu Cywilnego(+48) 41 26-72-272
Gajewski MichałWydział Inwestycji - Referat Elektroenergetyczny(+48) 41 26 72 165
Gajewski MichałWydział Infrastruktury Komunalnej (+48) 41 26-72-165
Galanty JacekWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Infrastruktury(+48) 41 26-72-208
Galicka OlgaWydział Finansowy - Referat Rachunkowości i Windykacji Podatkowej(+48) 41 26-72-153
Gawron KatarzynaWydział Mienia Komunalnego - Referat Obrotu Nieruchomościami(+48) 41 26-72-195
Gawroński KamilZespół Radców Prawnych (+48) 41 26-72-128
Gąsior MagdalenaWydział Informatyki - Referat ds. Infrastruktury Teleinformatycznej(+48) 41 26-72-136
Gębka TomaszWydział Planowania i Rozwoju (+48) 41 26-72-222
Gierczak SylwiaWydział Finansowy - Referat Rachunkowości i Windykacji Podatkowej(+48) 41 26-72-281
Gniadek MonikaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-149
Góra EdytaWydział Mienia Komunalnego - Biuro Obsługi Interesanta (+48) 41 26-72-203
Grabowska AgnieszkaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej (+48) 41 26-72-294
Grzeszczyk AnnaWydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami+48 41 26-72-194
Janik SylwiaUrząd Stanu Cywilnego(+48) 41 26-72-271
Jankowski PiotrWydział Informatyki - Referat ds. Systemów Informatycznych(+48) 41 26-72-135
Jasiński JakubWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-182
Jasztal LeszekWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Infrastruktury(+48) 41 26-72-189
Jaworska - Nowakowska JagodaWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-183
Jedlikowska AnnaWydział Planowania i Rozwoju - Referat Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych(+48) 41 26-72-209
Jedlikowska IzabelaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej / Biuro Obsługi Interesanta, SALA A, kasa nr 2(+48) 41 26-72-256
Jedlikowski Michał Wydział Informatyki - Referat ds. Infrastruktury Teleinformatycznej(+48) 41 26-72-212
Kacuga Dagmara Wydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-183
Kaczmarczyk MonikaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-156
Kaczmarska HalinaWydzial Organizacyjno - Prawny - Referat ds. Przetargów i Zamówień Publicznych (+48) 41 26-72-133
Kaczmarzyk RenataWydział Inwestycji(+48) 41 26-72-160
Kałuża Mariusz Wydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-175
Kamińska JolantaWydział Spraw Obywatelskich - Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych(+48) 41 26-72-214
Kamińska MartaWydział Organizacyjno - Prawny - Referat ds. Obsługi i Funkcjonowania Rady Miasta(+48) 41 26-72-124, 26-72-286
Kaniewska ElizaWydział Organiacyjno - Prawny - Referat ds. Obsługi i Funkcjonowania Rady Miasta(+48) 41 26-72-124, 26-72-286
Kaniewska GrażynaWydział Mienia Komunalnego - Referat Obrotu Nieruchomościami(+48) 41 26-72-228
Kaniowska BeataWydział Spraw Obywatelskich - Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych - Biuro Obsługi Interesanta, SALA B, stanowisko 1(+48) 41 26-72-260
Karbowniczek MarcinWydział Infrastruktury Komunalnej (+48) 41 26-72-164
Karkut KrzysztofWydział Infrastruktury Komunalnej - Referat Dróg(+48) 41 26-72-192
Karp MałgorzataWydział Kontroli i Nadzoru Właścicielskiego - Referat Kontroli(+48) 41 26-72-240
Kasprzyk AnnaWydział Finansowy - Referat Rachunkowości i Windykacji Podatkowej - BOI, sala A, stanowisko nr 17(+48) 41 26-72-254
Kieloch ŁukaszWydział Mienia Komunalnego - Referat Obrotu Nieruchomościami(+48) 41 26-72-267
Kijak SławomirWydział Finansowy (+48) 41 26-72-140
Kłos BarbaraWydział Finansowy - Kasa+48 41 26-72-257
Kończak AnnaUrząd Stanu Cywilnego(+48) 41 26-72-275
Kostępska MałgorzataWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-298
Kostucha Milena Wydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-173
Koszyk Wojciech Wydział Finansowy - Referat Planowania i Kontroli Budżetu(+48) 41 26-72-144
Krakowiak AnnaWydział Organizacyjno - Prawny - Referat Administracyjno - Gospodarczy(+48) 41 26-72-122
Król WojciechWydział Planowania i Rozwoju - Biuro Obsługi Interesanta - Stanowisko ds. planowani i rozwoju(+48) 41 26-72-253
Krzyżanowski RobertWydział Organizacyjno - Prawny (+48) 41 26-72-280
Kucharczyk AnnaUrząd Stanu Cywilnego(+48) 41 26-72-273
Kula MartynaWydział Mienia KKomunalnego - Referat Geodezji i Komunalizacji(+48) 41 26-72-278
Kunat AgnieszkaWydział Planowania i Rozwoju - Referat Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych+48 41 26-72-193
Kurek KatarzynaWydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami(+48) 41 26-72-230
Lacki MarekUrząd Stanu Cywilnego - BOI(+48) 41 26-72-272
Lasota - Król AnnaWydziałł Planowania i Rozwoju - Referat ds. Planowania Przestrzennego(+48) 41 26-72-163
Leszczyńska KatarzynaWydział Finansowy - Referat Rachunkowości i Windykacji Podatkowej(+48) 41 26-72-125
Leśkiewicz Beata Wydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-292
Lewandowska MariolaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-291
Łakomiec JoannaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej - Płace(+48) 41 26-72-147, 26-72-246
Łata KarolWydział Inwestycji - Referat Elektroenergetyczny(+48) 41 26-72-165
Macias EdytaWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-158
Maćkosz - Szczepanik EwelinaWydział Mienia Komunalnego - Referat Obrotu Nieruchomościami(+48) 41 26-72-265
Maj SylwiaWydział Finansowy - Referat Planowania i Kontroli Budżetu(+48) 41 26-72-141
Majcher Artur Wydział Inwestycji(+48) 41 26-72-160
Majdak DagmaraWydział Kontroli i Nadzoru Właścicielskiego - Referat Nadzoru Właścicielskiego(+48) 41 26-72-288
Majewska - Stelmasik AnnaUrząd Stanu Cywilnego(+48) 41 26-72-275
Malinowski Jan BernardWydział Edukacji i Spraw Społecznych(+48) 41 26-72-232
Marchewka - Loranty AnitaWydział Finansowy - Referat Rachunkowości i Windykacji Podatkowej(+48) 41 26-72-297
Marczewska KseniaUrząd Stanu Cywilnego(+48) 41 26-72-272
Marzec - Wójcik AgnieszkaWydział Kontroli i Nadzoru Właścicielskiego - Referat Kontroli(+48) 41 26-72-244
Masternak Paweł Wydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-247
Matyga KamilWydział Edukacji i Spraw Społecznych - Referat Rdukacji (+48) 41 26-72-285
Mazik PiotrWydział Ekologii i Infrastruktury (+48) 41 26-72-179
Mazur IwonaWydział Mienia Komunalnego - Referat Obrotu Nieruchomościami(+48) 41 26-72-204
Mazur KingaWydział Finansowy - Referat Rachunkowości i Windykacji Podatkowej(+48) 41 26-72-142
Miller Paweł Wydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-296
Misztal IzabelaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-293
Moryciński MateuszWydział Informatyki - Referat ds. Infrastruktury Teleinformatycznej(+48) 41 26-72-239
Mrowiec BeataWydział Mienia Komunalnego - Stanowisko ds. organizacyjno - administracyjnych, stanowisko ds. obsługi dochodów i wydatków budżetowych(+48) 41 26-72-229
Murdza AdrianWydział Planowania i Rozwoju - Referat promocji i komunikacji społecznej(+48) 41 26-72-139
Murzyn EwaZespół Radców Prawnych(+48) 41 26-72-127
Niedbała Anna Wydział Organizacyjno - Prawny(+48) 41 26-72-120, 26-72-122
Okupińska - Dobek KatarzynaWydział Planowania i Rozwoju - Referat ds. planowania przestrzennego(+48) 41 26-72-234
Olejniczak SergiuszWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-198
Olichwirowicz AntoniWydział Inwestycji - Referat Budownictwa(+48) 41 26-72-168
Olszańska DianaWydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami(+48) 41 26-72-203
Olszańska IwonaWydział Spraw Obywatelskich - Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych(+48) 41 26-72-191
Orłowska EdytaWydział Spraw Obywatelskich - Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych (+48) 41 26-72-259
Osojca TeresaWydział Mienia Komunalnego - Referat Obrotu Nieruchomościami(+48) 41 26-72-223
Ostrowska DariaWydział Planowania i Rozwoju - Referat ds. Planowania Przestrzennego+48 41 26-72-162
Ostrowska DariaWydział Planowania i Rozwoju - Referat ds. Planowania Przestrzennego+48 41 26-72-162
Oziębło JanuszWydział Finansowy - Referat Rachunkowości i Windykacji Podatkowej (+48) 41 26-72-143
Partyka GrzegorzZespół Radców Prawnych(+48) 41 26-72-287
Pasternak JoannaWydział Spraw Obywatelskich - Referat Działalności Gospodarczej(+48) 41 26-72-216
Pasternak RobertWydział Informatyki(+48) 41 26-72-137
Pastuszko JustynaWydział Spraw Obywatelskich - Biuro Obsługi Interesanta, sala B(+48) 41 26-72-273
Pater MałgorzataWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-299
Pawlaczyk Kamila Wydział Organizacyjno - Prawny - Archiwum (+48) 41 26-72-152
Perlik JulitaWydział Inwestycji - Referat Budownictwa (+48) 41 26-72-233
Piesak BeataWydział Spraw Obywatelskich - Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych(+48) 41 26-72-148
Piotrowski WłodzimierzWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Infrastruktury(+48) 41 26-72-166
Polak RadosławWydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami(+48) 41 26-72-227
Połetek MagdalenaWydział Organizacyjno - Prawny - Referat Administracyjno - Gospodarczy(+48) 41 26-72-124
Pora JolantaWydział Planowania i Rozwoju - Referat Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych(+48) 41 26-72-131
Pronobis ArturWydziałł Planowania i Rozwoju - Referat ds. Planowania Przestrzennego(+48) 41 26-72-205
Pronobis Halina Wydział Spraw Obywatelskich - Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych / Biuro Obsługi Interesanta, SALA B, stanowisko 5(+48) 41 26-72-261
Rachwał Marek Zespół Radców Prawnych(+48) 41 26-72-126
Rdzanek MałgorzataWydział Ekologii i Infrastruktury - BOI, Sala A, stanowisko 11(+48) 41 26-72-252
Rogucka EwaWydział Mienia Komunalnego - Referat Geodezji i Komunalizacji (+48) 41 26-72-226
Rożnowska MonikaWydział Mienia Komunalnego - Referat Geodezji i Komunalizacji(+48) 41 26-72-276
Sarna - Zajączkowska AnnaWydział Finansowy - Referat Planowania i Kontroli Budżetu(+48) 41 26-72-145
Sławski PrzemysławWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Infrastruktury(+48) 41 26-72-181
Sobolewska BeataWydział Organziacyjno - Prawny - Archiwum(+48) 41 26-72-152
Sosnowska - Zaremba RenataWydział Planowania i Rozwoju - Referat Promocji i Komunikacji Społecznej+48 41 26-72-130
Sroczyńska Małgorzata Wydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-155
Stajek MariuszWydział Mienia Komunalnego - Referat Geodezji i Komunalizacji(+48) 41 26-72-277
Stefankiewicz SzymonWydział Inwestycji - Referat Budownictwa(+48) 41 26-72-185
Stępień MałgorzataCentrala Urzędu Miasta(+48) 41 26-72-100
Sudnik ŁukaszWydział Planowania i Rozwoju - Referat ds. Planowania Przestrzennego+48 41 26-72-250
Suska MarzenaWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-157
Szumlak Małgorzata Wydział Finansowy - Referat Planowania i Kontroli Budżetu(+48) 41 26-72-169
Szumlak PiotrWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Ekologii(+48) 41 26-72-182
Szwagierczak EdytaWydział Finansowy - Referat Księgowości Budżetowej(+48) 41 26-72-295
Szwed - Kurek JoannaWydział Finansowy - Referat Planowania i Kontroli Budżetu(+48) 41 26-72-151
Śliwińska Małgorzata Referat Gospodarki Nieruchomościami(+48) 41 26-72-184
Śliwińska MartaWydział Mienia Komunalnego - Referat Obrotu Nieruchomościami(+48) 41 26-72-224
Świerzbińska EdytaReferat Administracyjno - Gospodarczy(+48) 41 26-72-282
Targowska AnnaWydział Mienia Komunalnego (+48) 41 26-72-220
Walczyk EdytaWydział Finansowy - Referat Rachunkowości i Windykacji Podatkowej(+48) 41 26-72-129
Walczyńska Marta Wydział Finansowy - Referat Rachunkowości i Windykacji Podatkowej (+48) 41 26-72-150
Wawrzak - Rokicka MarzenaKadry(+48) 41 26-72-123
Wawrzak KarolinaWydziałł Planowania i Rozwoju - Referat ds. Planowania Przestrzennego(+48) 41 26-72-134
Wesołowski ZbigniewWydział Planowania i Rozwoju - Stanowisko ds. promocji gospodarczej, obsługi inwestorów i strategii(+48) 41 26-72-188
Wesołowski ZbigniewPresident Of The City Office(+48) 41 26-72-188
Widerska MonikaWydział Edukacji i Spraw Społecznych - Referat ds. Społecznych(+48) 41 26-72-238
Wilczak DariuszWydział Planowania i Rozwoju - Referat Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych+48 41 26-72-209
Wilk AgnieszkaWydział Organizacyjno - Prawny - Referat Administracyjno - Gospodarczy(+48) 41 26-72-121
Winiarska JustynaWydział Spraw Obywatelskich - Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych(+48) 41 26-72-213
Włodarczyk Arkadiusz Inspektor ds. BHP(+48) 41 26-72-121
Wnuk PawełWydział Ekologii i Infrastruktury - Referat Infrastruktury(+48) 41 26-72-201
Woś AnnaWydział Planowania i Rozwoju - Referat promocji i komunikacji społecznej(+48) 41 26-72-109
Woźny ŁukaszWydział Spraw Obywatelskich - Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych(+48) 41 26-72-217
Wójcik SylwiaWydział Inwestycji - Referat Budownictwa(+48) 41 26-72-165
Wójcik TomaszWydział Organizacyjno - Prawny - Referat Przetargów i Zamówień Publicznych(+48) 41 26-72-133
Zaleś AgnieszkaWydział Organizacyjno - Prawny - Referat Administracyjno - Gospodarczy(+48) 41 26-72-120
Zarzycki MirosławWydział Organizacyjno - Prawny(+48) 41 26-72-280
Zawadzka Elżbieta Wydział Spraw Obywatelskich - Referat Działalności Gospodarczej(+48) 41 26-72-218
Zybura AnnaWydział Organizacyjno - Prawny - Referat Administracyjno - Gospodarczy(+48) 41 26-72-122
Żak AgnieszkaWydział Organizacyjno - Prawny - Sekretariat+48 41 26-72-117
Żak ZbigniewWydział Kontroli i Nadzoru Właścicielskiego (+48) 41 26-72-242
Żułtek Halina Wydział Finansowy(+48) 41 26-72-231